| aXy99 a întrebat:

Trebuie sa trimit o tastatura catre service, am cutia originala, dar nu mai am acele mulaje de polistiren, ce-as putea folosi sa o fac sa stea fixa si sa absoarba cat de cat socul?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ziare mototolite

| aXy99 explică (pentru sierra1):

Nu incap in cutiuta mica a tastaturii...

| Bizon95 a răspuns (pentru aXy99):

Nimic
atat timp cat ajunge la garantie intreaga (si cred ca poti sa ai grija de ea pana ajungi cu ea acolo) dupa aia e responsabilitatea lor, iar conditia a fost numai sa ai cutia, nu si suportul anti-soc

iar daca se sparge la ei, URAAAAAAA, iti dau alta noua ca nu au incotro!winking

insa, daca, chiar te mananca, sa stii ca folie cu bule se gaseste pe la magazine de gen Dedeman!

| aXy99 explică (pentru Bizon95):

Nu o duc eu, deoarece service-ul e la peste 200 km de mine laughing
O trimit prin curier.
Cred ca voi cauta o alta cutie mai mare din carton pe care o voi umple cu hartii mototolite, problema va fi ca nu gasesc o astfel de cutie de carton in care sa intre cutia tastaturii. Plus ca nu trebuie sa fie nici prea voluminoasa, deoarece ma taxeaza semnificativ mai mult.

| Bizon95 a răspuns (pentru aXy99):

Naspa!
Biuciurestiul e inghesuit, aglomerat, poluat si... aaaaa... IMPUTIT!
dar tot nu mi-ar place mai mult provincia, oricat de aer curat si liniste ar fi tongue~~~~
DAAAAAAAAAAAAAAR, fiecare cu fetish-ul luiwinking

| aXy99 explică (pentru Bizon95):

Nu stiu cum de ai concluzionat ca stau in provincie. Nu ai zis rau, dar puteam sta la oras, poate in Cluj, Constanta.
As vrea sa stau undeva la aer curat, unde sa fie liniste, mi-ar placea.

| Bizon95 a răspuns (pentru aXy99):

winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hartie igienica