| Nicolae_Mario_2000 a întrebat:

Trebuie tastatura sau mouse special pentru un televizor smart? Sau merge orice tastatura sau mouse wireless?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ar trebui sa functioneze. Mai dificil e cu webcam-ul sau cu adaptoarele wireless pentru net. Se cer doar cele compatibile.
La mouse si tastatura nu am auzit de probleme, cu exceptia cazului in care ele insele au erori din fabrica sau sunt de proasta calitate.

| Nicolae_Mario_2000 explică (pentru dannyel86):

Multumesc

| dannyel86 a răspuns (pentru Nicolae_Mario_2000):

Cand achizitionezi un produs, e bine sa te uiti pe eMag si la parerile celorlalti despre el. In cazul produsului ales de tine, parerile sunt pozitive. Chiar daca e relativ ieftin, s-ar putea sa-si faca treaba foarte bine si sa fie o achizitie potrivita. Asta nu inseamna ca daca luai ceva mai scump mergea perfect.
Poti returna produsul in caz ca sunt probleme. E o investitie care merita incercata.