| Illuminati2016 a întrebat:

Tuburile fluorescente chiar sunt periculoase,nu ma refer la faptul ca a mercuur,argon si alte gaze toxice, ma refer la lumina UVC produsa, chiar te poate afecta daca stai mult aproape de ele si nu sunt acoperite cu un capac de plastic transparent

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Mi-am petrecut ani frumoasi sub ele si nu am nimic deci nulaughing

4 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Care ar fi intrebarea?

| Illuminati2016 explică (pentru StrongHeart):

Aceeasi doar cu semnul intrebarii laughing

| Illuminati2016 explică (pentru Wr3nch):

Un veteran adevarat laughing

| Andresso a răspuns:

Orice ceea ce este artificial si nenatural pe planeta asta are efecte negative asupra vieții omenești, la un moment dat, chiar daca timpul este indelungat la unele lucruri ca sa-ti dai seama de efectele negative.

O fi periculoase tuburile astea fluorescente, dar daca le folosesti pentru un timp indelungat si stai mereu aproape de ele.