| Francesska a întrebat:

Tupu am nevoie de ajutor! am sters din greseala un dirver ..si cand sun pe cineva eu il aud dar el nu..cred ca am stres vreun driver audio. ma puteti ajuta!

2 răspunsuri:
| ydallis a răspuns:

E simplu nu trebuie sa mai cauti un expert acum poti sa til repari singur.http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29 apsa unde scrie lancer la detection.instaleaza active x pe urma si o sa iti dea tote detaliile despre calculator inclusiv driverele de care ai nevoie si care iti lipsesc. daca antampini greutati zi-mi si mie dar normal e foarte simplu