| Uchia a întrebat:

Tv nu imi mai citeste stick-ul,adica cand pun stick-ul imi arata "Usb plugged in" normal,dar cand dau la usb nu imi arata nimic si nici nu pot selecta video, photo etc..Lam mai format nu doar in fat32 dar nici una nu merge, pc sau tableta citesc stick-ul

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia vezi dacă tv-ul nu are nevoie de un anumit tip de FAT și o anumită capacitate min/max a stic-ului.

| Uchia explică (pentru sierra1):

Nu e asta ca l-am formatat in toate 3-4-5 moduri, si nu e de la tv deoarece am pus un card 32gb intr-un adaptor pro duo pe care l-am pus in psp, iar dupa ce am conectat psp la tv la citit si am putut viziona continutul cardului, probabil trebuie setat ceva la attributes disk din cmd dar nu stiu ce

| sierra1 a răspuns (pentru Uchia):

Alt stick "merge"?