| anonim_4396 a întrebat:

U antivirus care nu consuma multe resurse inafare de nod32

14 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

"Microsoft Security Essentials"
Numai bine, Shinwinking

| Gabystelistu95 a răspuns:

BitDefender.

| agent003 a răspuns:

Avast 4. 8, consuma putin, chiar si in limba romana pe site-ul oficial www.avast.com

| LORY a răspuns:

Avg

| Sebby_6032 a răspuns:

AVG, avira, avast antivirus, F-secure antivirus.

Răspuns utilizator avertizat
| Black a răspuns:

Avast consuma mult; Bit Defender consuma exagerat de mult, avira nu e stralucit. iti recomand avg... bun si consuma si foarte foarte putin

| Frozen a răspuns:

Norton Internet Security 2010 nu te va dezamgi + pe http://www.faravirusi.com/......-gratuita/ e si licenta gratuita

| alex555 a răspuns:

Avg, avira

| KeepCalm a răspuns:

Avast antivirus

| mihaa a răspuns:

Eu nu am antivirus deloc in comp, dar am 1 soft foarte bunfaronics deep freeze, si nu imi am nevoie delokk de antivurus, calculatorul este protejatat adica C-ul, citeste si veziiwww.radient.ro/faronics/5-Faronics%20Deep%20Freeze%20Standard.html

| alina92637 a răspuns:

Avira, umbrela rosie, free, sau daca vrei sa-l platesti, ia umbrela albastra! www.avira.com

| SkreamExample a răspuns:

Avira consuma foarte putine resurse si este bun, dar cel mai bun antivirus si care consuma resurse foarte putine si este foarte bun este VIPRE, ei il dau 15 days free, dupa il cumperi.
Dar NOD 32 este foarte bun.

| Tzitzi a răspuns:

Avira