| anonim_4396 a întrebat:

Ufff! Hei TPU! Am nevoie de ajutorul vostru in legatura cu o problema a messului.Mi-am schimbat intrebarile secrete si fac o proba prefacandu-ma ca mi-am uitat parola si bifez optiunea cu Secret Questions.Ma blocheaza si imi da un mesaj : For security reasons, the secret question option is locked.Ce trebuie sa fac:s?

4 răspunsuri:
| Gabitzu94 a răspuns:

Pai intrebarea optionala e blocata...adica daca ai uitat primul rand de intrebari is si al 2 rand si la tine is blocate

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Gabitzu94):

Hmm..si ce ar trebui sa fac?

| Gabitzu94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai gandeste; te ce intrebari ai pus acolo si raspunde la ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Gabitzu94):

Iiih! Nu mai inteleg!happy Ma las pagubasahappy Merci de ajutor.