| vass19 a întrebat:

Uffff urasc chestia asta, de ce nu-mi arata pozele in folder? cum pot face sa vad pozele cand deschid un folder? pentru a le vizualiza trebuie sa deschid fiecare poza aparte si ma dispera la maxim.

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai încercat să bifezi una din opțiunile "Extra large icons", "Large icons", "Medium Icons", "Small icons" etc?
Poate tu ai optat pentru "List" de aceea trebuie să le deschizi individual...

| vass19 explică (pentru floresdemayo):

Am dat la large icons si la extra large, asa le vizualizam mereu, dar nu s-a schimbat nimic, imi nu pot vedea pozele in folder, am auzit de la mai multi ca cica ii de la windows si isi revine dupa o perioada dar de cateva luni este la fel si nu mai suport.

| floresdemayo a răspuns (pentru vass19):

Posibil să ai viruși. Odată cu reinstalarea windows-ului, problema se rezolvă de la sine. Altfel, nu cred că vei reuși!
Când reinstalezi, salvează tot ce ai în partiții, pentru a nu pierde datele (imagini, fișiere etc), în caz că nu le ai salvate pe stickul de memorie.

| Rommeo a răspuns:

Fa exact ce ti-a zis Hagiesteanu_Petrut_1983 si sigur o sa-ti apara miniaturile.

| iwefgOficiall a răspuns:

Uita-te la poza asta dai clik dreapta pe my computer dai la proprietati te duci la advanced system setings la performance si bifezi show thumbails instead of icons.
https://drive.google.com/......MwT2c/view

| Zen_Kiki_1967 a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Merci,am rezolvat si eu. Esti tare. La multi ani!

| iwefgOficiall a răspuns (pentru Zen_Kiki_1967):

N-ai pentru ce eu cu chestii de genul asta ma ocup fac formatari si fac si calculatoare din componente cumparate separat!

| GabrielKOWALSKY a răspuns:

Apasa Ctrl+Shift+6 de mai multe ori si iti va aparea, FUNDA!

| vass19 explică (pentru GabrielKOWALSKY):

Asta este doar un mod de vizualizare a pozelor, de la 1 pana la 9 am tot incercat, nu s-a schimbat nimic