| Akita41 a întrebat:

Uite care e treaba : am o tableta si merge foarte greu. Nu prea se incarca si atunci cand o face dureaza ore. As putea face ceva ca sa o repar? Sa o restartez ceva? Poate nu trebuie sa o duc la reparat... si daca chiar nu as putea face eu nimic cam cat ar costa sa o duc la reparat?

Răspuns Câştigător
| RăzvanP06 a răspuns:

MHhh...PC-ul meu este Myria... da oricum, poti sa ii dai factory reset apasand butonul de pornire+butonul de volum(cel de sus)(IN ACELASI TIMP)
si mergi "te plimbi" cu butoanele de volum pana gasesti factory reset acolo dai click pe butonul de pornire si tot asa dai si pe "Yes-delete all users data"dupa care te întorci inapoi si dai "reboot now"[Metodele pot diferentia, daca nu merge cum am zis eu cauta pe net "how to factory reset "

2 răspunsuri:
| RăzvanP06 a răspuns:

Pai asta e cam greu...deci iti mai merge? ..asa sa intri pe browser, youtube...
Si ce firma e?

| Akita41 explică (pentru RăzvanP06):

Pai pe cutie scrie :Myria
Si pot intra pe telefon pe internet

| RăzvanP06 a răspuns (pentru Akita41):

MHhh...PC-ul meu este Myria... da oricum, poti sa ii dai factory reset apasand butonul de pornire+butonul de volum(cel de sus)(IN ACELASI TIMP)
si mergi "te plimbi" cu butoanele de volum pana gasesti factory reset acolo dai click pe butonul de pornire si tot asa dai si pe "Yes-delete all users data"dupa care te întorci inapoi si dai "reboot now"[Metodele pot diferentia, daca nu merge cum am zis eu cauta pe net "how to factory reset "