| octa2021 a întrebat:

Un antivirus bun gratis de pe net pentru pc?
Am nevoie să curăț niste stick-uri de memorie

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Dai un search pe google, gasesti versiuni trail la ori ce antivirus cu care poti sa-ti faci treaba.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Bitdefender.

| Mclaren12 a răspuns:

Cel mai bun pe care l-am avut este bitdefender dar nu este gratis. Eventual poti descarca un trial de 30 de zile al ultimei versiuni aparute.
Si am curatat cu el un stick care avea un virus care transforma toate fisierele in shortcut-uri si le facea inaccesibile.

| RAY a răspuns:

Avira

| AnotherAnswer a răspuns:

Bitdefender / YAC ( un antivirus puțin mai pokemon, insa zic eu ca si-a făcut treaba)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă Avast Free Antivirus perioada trial(30 zile), iar dacă ai bani cumpără-ți o licență pe cât timp vrei.

| mudokins78 a răspuns:

Baidu
Bate la fund orice antivirus!
Forever free.
Succes

| RobyDeveloper a răspuns:

Nu poti curata stick-urile, poti incerca sa dai "format" la acele stick-uri, dar, vei pierde tot ce ai pe stick daca nu le salvezi alt undeva.
Daca esti interesat de subiectul la care ai intrebat te astept cu un cont pe http://gh-zone.eu