| wolder a întrebat:

Un antivirus bun gratis?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Bitdefender,eu il am si sunt multumita

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu îţi recomand Avast : este foarte BUN, îl am de vreo 5-6 ani şi NU am avut probleme cu viruşii :)

Îl poţi descărca de la linkul oficial : http://www.avastantivirus.ro/free-antivirus

Toate cele bune.

| Cr1st1ii a răspuns:

Avast! antivirus, desi mai demult eram si eu fan AVG, acum am trecut pe avast, desi AVG-ul nu facea nimic, si la un moment dat mi-a devenit enervant. funda?

| Bogdanovici24 a răspuns:

AVG e cel mai bun!

| Goooogle a răspuns:

NOD32,Avira,Panda,Norton,AVG.

| 010123 a răspuns:

Norton, a iesit pe locul 3 dintre cele mai sigure antivirusuri din lume.

| infernu a răspuns:

Avast

| BUenoLOL1 a răspuns:

Http://www.avast.com/get/XanyY2MU Cel mai bun antivirus free.

| Roxana20090 a răspuns:

Avast ativirus, Avira control center