| VisualBasicExpert a întrebat:

Un antivirus bun și nu prea consumator de resurse(nu vreau free), acum am avast internet security.

8 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Am si eu o intrebare... esti dependet de porneturi si descarcat diverse lucruri de pe net, ai bani de dat pe antivirus si ai pana in 16 ani... intreb de curios?
Cosumator de resurse mai mic ca avast free instalat doar ca antivirus antispyware, web scan si standard shield, sau avira nu cred ca ai sa gasesti.
Toti ceilalti antivirusi sunt consumatori de resurse mult mai mari decat cei amintiti mai sus si care sa fie si rezonabili ca protectie.
Ceea ce tine de nod 32 am vazut destule calc facute muci cu nod32 asa ca nu prea as recomanda.
Pe http://www.tutorialepc.ro gasesti si alte tutoriale despre calculatoare

| adriangabor92 a răspuns:

Nod 32, avg

| BoRnY a răspuns:

Salut! Eu am BitDefender si consuma foarte putin, daca ai 1 GB RAM iti merge beton. Fundita?

| Mefisto23 a răspuns:

Avira.

| SMTHING a răspuns:

ESET Nod 32 este cel mai bun. Ti-l recomand cu cea mai mare incredere.Nu ai probleme cu el.

Avast e unul si mai bun :]
Eu de asta folosesc si's multumita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESET NOD32 Antivirus™ 4. 0. 437. 0