| anonim_4396 a întrebat:

Un antivirus bun pentru Windows 7? De preferat sa fie și gratis happy

15 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Avast care mi-a fost si mie recomandat este destul de bun, inainte aveam Avira a fost destul de ok dar sunt perioade si perioade, producatorii de antivirusuri fac schimbari si unele nu plac utilizatorilor si astfel se orienteaza catre altceva.
Nu am folosit dar cel mai bun antivirus din lume ramane cel romanesc Bitdefender, mai ales in varianta platita este cel mai cel antivirus, nu o spun eu o spun testele de specialitate.

| RAY a răspuns:

Avast

| relian a răspuns:

Apple mac, nu iti trebuie antivirus niciodata laughing deci este gratis. Poti sa pui si wind 7 pe el

| gabicoo a răspuns:

Avast free!
Am și eu un PC mai vechi cu Windows 7 și încă trage!

| Lukasssz a răspuns:

AVG Antivirus!

Răspuns utilizator avertizat
| Lamasanu a răspuns:

Aloooo...2009?
Tu ești?

| RoxanaElena007 a răspuns (pentru Lamasanu):

Am un laptop mai vechi și îl folosesc până îmi vine al meu de la reparat

| Wr3nch a răspuns (pentru RoxanaElena007):

Malwarebytes

| Lamasanu a răspuns (pentru RoxanaElena007):

A ok scuze

| Salontanul a răspuns (pentru RoxanaElena007):

Pe un laptop vechi pune un Linux Mint! Va face fata mai bine si nu-ti trebuie antivirus.

| Ion1231 a răspuns:

Poti folosi Microsoft Security Essentials, este cel mai bun anti-virus pentru windows 7 gratuit!