| c0pil1n a întrebat:

Un antivirus gratis bun?
Am windows 10 pro 64 bit.
Am nevoie de un antivirus bun care sa-si faca treaba

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu folosesc Bitdefender gratuit si sunt multumit.

| MihaelaDart a răspuns:

Avast ori Bitdefender, desi gratis are valabilitate intre 15-30 zile si apoi trebuie sa cumeperi pachetul pe cat doresti, 1 luna, 6 luni ori 1 an.

| doctorandus a răspuns:

Kaspersky Free sau Bitdefender Free. Si Windows Defender e bun, dar sa ai acelasi antivirus cu majoritatea utilizatorilor este un risc in sine, deoarece hackerii testeaza in primul rand daca virusul lor e prins de Windows Defender.

| NLS a răspuns:

Daca nu-ti place Windows Defender, urmatoarea treapta ar fi Avast.

| Zuzu1991 a răspuns:

Avast
bitdefender am incercat, e eficient dar e absolut ULTIMUL imputit nenorocit, auzi, bag stick-ul de service cu 25+mii de fisiere pe el si incepe sa il scaneze de nu mai merge tot calculatorul deloc, nu pot opri scanul, si la fiecare update mai amarat, ascund undeva MULT mai adanc dezactivarea optiunii de scan tot ce prinde orice ar fi si o reactiveaza... angry

| cfrtobias a răspuns:

Avast si cauti licenta pe google

| timidu89 a răspuns:

Kaspersky

| hacktek a răspuns:

Microsoft ti-a oferit deja acest lucru la Windows 10, deci nu ai nevoie de nimic. Mai bun decat cel nativ al Microsoft-ului nu exista.