| Betty18 a întrebat:

Un cooler se cumpara in functie de laptop, sau nu conteaza ...as vrea sa imi iau prin siteul kuponiada, la reducere acest cooler Un cooler de laptop INTEX

Coolerul este dotat cu 1 ventilator mare si are LED-uri albastre
Pastreaza temperatura optima pentru functionarea laptop-ului si asigura racirea in liniste a procesorului
Nivel de zgomot foarte redus
Alimentare USB, nu necesită alimentarea prin curent electric
Material: acril transparent
Putere mare de racire datorita ventilatorului de dimensini mari
Viteza ventilatoare: 2800 RPM
Nivel zgomot: silentios
Nu necesita instalare
Poate functiona cu oricare model de Notebook, de la 12" pana la 17"
Creste performanta laptopului si impiedica arderea hard disk-ului
e bun?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bani aruncati. Ce laptop ai si cum stai cu temperaturile? De 50 RON il duci la un service specializat sa ti-l curete, mult mai util decit o gluma de cooler de-asta.

| AmbarusAna a răspuns:

Mi-am luat eu este o porcarie este mult mai mik decat laptopul si coolerul atinge daca vrei sa stai in pat nu ai cum decat la birou cu el