| AnastasiaIacov a întrebat:

Un mail care sa se termine cu @contact.com? Gen, ioanaradu@contact.com? Help!

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu mai ai cum pentru ca domeniul respectiv a fost deja cumparat.
Dar poti sa vezi aici ce domenii gen" contact..." mai sunt valabile:
https://www.name.com/domain/search/contact.com

| Violleta2022 a răspuns:

Cand iti cumperi un nume de domeniu, alege-l cu "contact.com" ca sa iti poti pune emailul, asa cum doresti tu.

Daca nu cunosti engleza, foloseste limba romana!
Cuvantul "mail" inseamna "posta" - in sensul de cutie postala
Cuvantul "email" inseamna "posta electronica" (posta virtuala)- unde poti folosii o adresa de email, ca cea scrisa mai sus, ca sa primesti sau sa trimiti corespondenta electronica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cumperi domeniul contact.com si iti faci cate mail uri vrei tu