| Benyamin173 a întrebat:

Un monitor foarte nu de gaming de pana in 650 lei?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Sau LED LG Gaming 24MP59G-P http://bit.ly/2C2PyB4 pentru o diagonala mai mare si IPS, sa il poti utiliza si in multimedia la 623 ron. Singurul "dezavantaj" e ca nu are sau nu mentioneaza ca are Flicker Free, atata tot. In rest, ai ceva mai multe pe avantaje.

| Benyamin173 explică (pentru CM7YRE):

Are flicker free, dacă te uiți pe eMAG scrie, Multumesc de sfat, cred ca o sa il cumpăr

| GPA a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......ync-75-hz/

La prețul acela nu vei găsi un monitor cu frecvență verticală mai mare de 75-76Hz ( limitează la 76 ăsta).
Pentru 650 lei este bestial.

| FaraNume1245 a răspuns:

^ +1