| mihaicat230 a întrebat:

- Un Nokia n9 replica nu se aprinde! ce sa ii fac?
Dau funda

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să îl arunci.Nu mai ai ce îi face la chestia aia de unciă folosință, nici tu nici cei din service.Succes

| RareşTPUro a răspuns:

Posibil bateria defecta sau in ce sens te referi ca nu se aprinde? Telefonul e deschis dar nu se vede nimic? Poate are probleme display-ul daca telefonul este deschis si nu se aprinde. Cel mai bine te duci la un service si le spui lor problema aceasta.

| XxAnonimuXx a răspuns:

Mai incearca odata sa-l aprini dar tine apasat mai mult pe buton dar daca nici asta nu merge scoatei bateria si pune-o iar! Vreau sa aflu daca a mers

| mihaicat230 explică (pentru XxAnonimuXx):

Nu am cum sa ii scot bateria!
deci cand il bag la incarcat la priza nu imi apare nimic e inchis, cand il bag in laptop nimic! crying

| XxAnonimuXx a răspuns:

Mai tine apasat cateva minute pe butonul de pornire/oprire dar daca nici asta nu merge scoate bateria si pune-o iar,,,, vreau sa stiu daca a mers

| mihaicat230 explică (pentru XxAnonimuXx):

Nu am cum sa scot bateria

| AlexMC a răspuns:

Daca ai zis ca e replica, raspunsul este: SA IL ARUNCI!

| Cristi22322 a răspuns:

Dula la reparatie ca tu na-i sa-i poti face nimic