| Mihai_Barbu_1996_JBD0 a întrebat:

Un nume pentru Youtube de gaming va rog!

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Gandeste-te la ceva usor de tinut minte, fara numere in nume si care te reprezinta.

PS: Sa NU FIE cu gaMing Ro 1080p full hd microfonul fuNctioneaza sau alte chestii din astea. Presupun ca vrei sa iesi in evidenta, nu?

| Arthiom a răspuns:

In nici un caz sa nu fie combinatie de litere mari cu litere mici si numere sau alte caractere sau sa contina "gaming/gamer/plays/mc/ etc" ca nu se uita nimeni la un astfel de youtuber. Gaseste ceva creatie proprie, ca atunci e mai bun nu cere la altii.

| Nevroza a răspuns:

BarbariaN96