| tuning989 a întrebat:

Un player bun pentru radio? format Html

7 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa faci embedded la un post radio pe un website?

| Gas a răspuns (pentru Gas):

Uite aici un exemplu poate te ajuta (daca vrei sa setezi alt radio trebuie sa iei fisierul de stream al radioului sa-l deschizi cu un notepad si sa vezi ce ip are serverul pe care merge streamul si sa inlocuiesti in scriptul dat de mine).

http://www.fileden.com/files/2012/12/18/3377708/rockfm.txt

Poate ca vrea un player sa puna pe un caht de pe xat.com embedded in format HTML thinking

| shannygelu a răspuns:

Uite aici

Hmm..pai post de radio pe xat.com sau. Daca e pe xat.com du-te pe xatworld.com si acolo ai mai multe optiuni sau la la ce te referi tu KMPLAYER.