| Malin_Loghin_1997 a întrebat:

Un prieten a incercat sa imi acceseze fisierele de pe telefon, incercand in repetate randuri sa imi sparga parola, astfel el mi-a blocat telefonul iar acum nu pot sa accesez fisierele respective chiar daca parola este cea corecta.

Dau funda pentru cel care imi spune ce as putea face pentru a remedia problema in afara de reinstalarea soft-ului [mentionez faptul ca nu este mentionat niciun timp de asteptare pana cand as putea incerca sa introduc din nou parola].

2 răspunsuri:
| pnker a răspuns:

Daca prin parola te referi la codul pin, s-ar putea ca acum telefonul sa iti ceara codul PUK, pe care il gasesti pe cartonul pe care ti-era prinsa cartela de la telefon cand ai luat-o.

| TheLaw a răspuns:

Ai putea duce telefonul la un centru GSM. Vei primi raspunsuri.