| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

Un prieten a luat euro truck si cand steam a facut upgrade i s-a sters salvarea
E normal? Adica asa se intampla la upgradeuri sau a zis la misto?
Pierzi salvarile de pe steam cand se face upgrade la el?

4 răspunsuri:
| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Salvarile nu se sterg si eu am euro truck si nu mi s-au sters salvarile, poate sa le stearga el din folderul cu jocul sau din my documents.Lafel le poate lua din folder, ascunde si cand vrea le poate pune inapoi.

| Ovidiu192837465 a răspuns:

Poate sa-si scoata salvarea oricand din folderul jocului...
Dar in cazul in care a pierdut-o poate lua alta de pe internet si sa o puna in acel folder happy Deci nu cred ca este mare pierdere.

| Turtusan_Ionut_1986 a răspuns:

La ce te asteptai? E un joc de tot rahatul...
CINE mai joaca simulatoare?

| Zaking03 a răspuns:

NU se pierde nimic...