| 7rAc3rS a întrebat:

Un prieten de-al meu are internet pe telefon... numai caci nu ii trebuie bani ( merge fara cartela netu) imi puteti explica cum si-a bagat netu fara sa plateasca...)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sa conectat la WIFI altfel nu cred ca ar avea cum sa intre pe net fara cartela si fara sa plateasca.

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Are 250 mega cu 4 euro lunar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiam ca e gratuit o saptamana. sau nu stiu cat sigur. daca e pe Vodafone poate sa primeasca de la cineva internet.

| Tania a răspuns:

Pai daca esti pe Vodafone, rogi pe cineva sa iti trimita net gratis cadou, dar e doar 24 de ore si merge o data pe saptamana.Sa dea la *100# si e acolo cadouri surpiza...astfel nu stiusad gratis

| anonimcunume a răspuns:

Nu cred ca poate

| Freddy22 a răspuns:

Cel mai probabil s-a conectat la WireLess

| 7rAc3rS explică:

Nu stiu cum dat el are si in fiecare zii si nu plateste si nici el nu prea stie big grin a cumparat telefonul din germania... dar cartela este alui (Vodafone)