| Batmanuel a întrebat:

Un prieten de-al meu are un Laptop Sony Vaio pcg-91211m, a instalat windows 7 pe el dar nu-i merge internetul, nu-i apare iconita aia de la "Local Area Connection" si nici nu gasesc drivere la acest model, stie cineva ce trebuie sa fac? Sa ma ajute cu un driver sau sa-mi spuna de ce nu ii apare iconita aia?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driverele le gasesti in linkul urmator, corespunzator modelului de laptop Sony Vaio VPC-EJ Series VPCEJ1M1E (PCG-91211M):

http://www.sony.ro/support/ro/product/VPCEJ1M1E_W/updates

| Batmanuel explică (pentru anonim_4396):

Ok dar nu merge fiindca am nevoie pentru 32 biti, am windows 7 32 bit instalat pe el si nu gasesc, ma ajuti cu alt link plz?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Batmanuel):

Pentru Win7 32-bit, nu vad ca posibila solutie pentru instalarea driverelor decat: http://drp.su/download.htm
Alege solutia full si instaleaza offline.
Sau foloseste Win7 x64 si apoi instaleaza driverele de pe pagina producatorului.