| ghostwalker a întrebat:

Un prieten mi-a blocat facebookul si nu am primit mail care sa imi spuna pentru cat timp. De ce? Aste e prima intrebare. A doua: Am trimis mail cu ce mi-a cerut pentru deblocare. Adica numele si o poza a unui act de identitate (Buletinul) si nu am primit din nou nici un mesaj. Au trecun aproape 42 de ore. Oare mai primesc mailul care sa imi spuna daca mi se deblocheaza?

1 răspuns:
| Moshoo a răspuns:

Cine ti-a cerut poza actului de identitate, ca facebook nu poate face asta?