| DavidClaudiu a întrebat:

Un procesor i3 3220 3.3 Ghz poate sustine o placa de baza cu 4 sloturi de ram ca sunt in impas, pe cutie scrie ca suporta two chanel ddr3 memory, adica mai exact suporta 2 sloturi de ram sau e vorba de dual-kituri de ram? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Am vazut ca doresti sa-ti achizitionezi un sistem in viitorul apropiat. Daca doresti ajutor, orice fel de ajutor, te rog, nu ezita sa ma cauti. O sa incerc sa-ti faci cel mai bun PC pe care-l poti cumpara cu banutii pe care ii ai.
Te astept si te voi ajuta cu cea mai mare placere.
Bafta multa si sanatate!