| TudorFox a întrebat:

Un program bun care chiar iti protejeaza identitatea 100%?

11 răspunsuri:
| TudorFox explică:

As vrea sa intru si eu pe deep web

Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste browserul "Tor" sau "SeaMonkey".
.

| TudorFox explică (pentru Bula):

Pai astea sunt browsere, nu iti trebuie pe langa browserele astea si niste programe care sa iti ascunda identitatea? Sau iti ascund browserele astea?

| BlueDark a răspuns:

Gandeste-te ca le vine greu pana si celor de la NASA sau de la Microsoft sa isi protejeze sistemele... Daca cineva vrea sa afle mai multe despre tine, o face foarte usor cu ajutorul CNP-ului, care nu este chiar atat de confidential.Crede-ma,doar sa nu vrei si nu obtii CNP-ul cuiva.Plus ca daca cineva este interesat de tine, n-are nevoie de identitatea ta virtuala.

| TudorFox explică (pentru BlueDark):

Pai imi trebuie ca sa intru pe deep web laughing

| BlueDark a răspuns (pentru TudorFox):

Hai ca-i tare...Si ce vei sa faci pe acolo? laughing

| TudorFox explică (pentru BlueDark):

Sunt doar curios, pentru ca nu am mai intrat niciodata laughing

| BlueDark a răspuns (pentru TudorFox):

Te sfatuiesc sa stai cuminte.Asta daca nu vrei sa afli mai multe decat e nevoie(poate si pe unde se intra la penitenciar) laughing

| TudorFox explică (pentru BlueDark):

Se poate afla cnp-ul pe deep web?laughing

| BlueDark a răspuns (pentru TudorFox):

Nu iti recomand.S-ar putea sa dormi la racoare...

Bula
| Bula a răspuns (pentru TudorFox):

Tor deja te plaseaza aleator in alta parte a lumii... big grin