| unoarecare2 a întrebat:

Un program bun de ascultat muzica, vide, inregistrari va rog pentru pc? Multumesc.

3 răspunsuri:
| KinoMaster007 a răspuns:

Eu am deezer. e complet gratuit si ai toate melodiile pe care le vrei poti sa iti faci oricand un playlist si un favourite list. E super ok si e fara reclame. Eu il am pe laptop si il recomand

| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Salut,gratis este aimp si are tot ce ai nevoie si chiar mai mult

| cyberalex a răspuns:

Media Player Classic Home Cinema din K-Lite codec
BSPlayer, descarca și subtitrări (instalează codec-urile sale)
VLC media player (are toate codec-urile).