| UnNumeScurt a întrebat:

Un program de editat video-uri bun? Gen, sa creezi un video. Sa fie gratis.Si sa poti sa pui efecte si sa tai, sa pui muzica, sa stergi muzica, sa decupezi, sa pui mai multe video-uri...

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ulead Video Studio.
Usor de folosit, intuitiv, are multe efecte, se pot face si editari semi-profesioniste, inclusiv creare DVD-uri.

6 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Sony Vegas, Camtasia Studio 9

| UnNumeScurt explică (pentru Andersen2k18):

Asta nu e cu bani?

| UnNumeScurt explică (pentru Bula):

Nu costa nimic?

| Alexandrubrk a răspuns:

Eu imi editez vlogurile cu Sony Vegas. Este genial! Usor de folosit si foarte multe tutoriale pe net despre cum sa dai de toate functiile lui. Il poti gasi pe net sa il descarci in varianta FULL.
Multa bafta!

| Andersen2k18 a răspuns (pentru UnNumeScurt):

Camtasia il poti folosi trial.Sony e cu bani.

Bula
| Bula a răspuns (pentru UnNumeScurt):

Firma nu mai exista, a fost asimilata.
Acest program a fost dat si impreuna cu camere de filmat, tocmai pentru editarea inregistrarilor facute.