| UnuCuSapca a întrebat:

Un program de editat videoclipuri gratis... as vrea sa pun fotografii pe video si video-ul sa ruleze.

Răspuns Câştigător
| nirocino a răspuns:

Eu sunt foarte multumit cu Movie Maker!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Virtual dub

| BotezanDaniel a răspuns:

Bună,incearcă Kizoa! Super programul!

| BotezanDaniel a răspuns:

Programul Kizoa, îl găsești atât pe net cât și pe Facebook, este univeral.Este gratuit, nu cere licență să cumperi.Eu îl folosesc, și am distribuit multe videoclipuri, comori.Botezan Daniel, am pe facebook.Toate bune! Răspuns câștigător? happy

| ddssaaa a răspuns:

Salut,eu recomand cu mare placere Sony vegas, camtasia, hand brake, Adobe premier(e cam greu de piratat) Bafta! (pe astea le folosesc si eu).