| Nokitochikushi a întrebat:

Un program de scos vocea din melodie happy
funda rptwinking

Răspuns Câştigător
| LiaYapp a răspuns:

Daca te referi la cum scoti vocea asfel sa ramana negativul nici un program (de pe net) nu scoate/nu extrage vocea dintr-o melodie. Exista programe doar ca sa-ti reduca volumul voci prin diferite metode, dar ea tot se va auzi fie mai incet, mai infundat etc. de cele mai multe ori strica melodia cu totul(se va auzi ingrozitor). Uite aici un program de genul asta http://vocal-remover.en.softonic.com/...daca te referi al a extrage vocea din melodie nu stiu

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista! Nu poti sa scoti vocea dintr-o melodie!

| AndreiP98 a răspuns:

Daca ai placa de sunet Realtek da dublu click pe ea in bara langa ceas, si sub Karaoke da click unde daca pui mouseul scrie voice cancelation

| Seduction a răspuns:

Uite ai tot ce vrei:http://www.videotutorial.ro/? tag=cum-se-scoate-vocea-dintr-o-melodie-mp3

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Pentru scoaterea, sau estomparea vocii, încearcă Karaoke Sound Tools
În poți downloada de aici:
http://www.softpedia.com/......ools.shtml
sau, dacă vrei, de aici http://download.cnet.com/Karaoke-Sound-Tools/3000-2169_4-10538541.html

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Nu exista ...ci doar o acoperi nitel...ce vezi u pe net "instrumental" e facut in frutty loops sau in alt program de facut beat-uriwinking check brokencyde-40 oz /scene girlswinking

| Gabiii a răspuns:

Windows moovie maker. Dai click dreapta pe melodie si mute. il ai in calculator deci nu mai trebuie sa-l instalezi. Bafta!

| EnacheAdryana1977 a răspuns (pentru Gabiii):

Am facut ceea ce ai spus tu insa imi opreste melodia de tot, nu doar vocile.I am dat save gandindu ma ca va fi salvata cu rezultatul dorit, dar nu.Gresesc eu undeva?

| Trăie a răspuns:

Imi pare rau dar nu se poate decat in studiouri profesionale de catre un om priceput am cautat si eu big grin in schimb incearca frutty loops ca sati creezi u negativele big grin succes tongue>big grin

| AngelloBlue a răspuns (pentru Trăie):

Hey, salut! Voi vorbi in limba ta cu tine pentru ca:
1. Sunt German
2. Am si Eu aceeasi problema
Sunt gen DISPERAT cautand dupa cel mai bun software de acest gen! Dar m-am cam intristat cand am vazut ce ai spus tu!
Stiu putin despre studiourile profesionale romanesti! Mai multe stiu despre cele din tara mea! Am auzit de Zone Studio Oradea! Este unul dintre studiourile profesionale despre care vorbeai mai devreme? Adica doar in studiourile profesionale ca acesta se poate rezolva problema pe care o am eu?! E ingrozitor! Dar pentru rezolvarea acestei probleme oare nu se foloseste un software pe computerele din studio? Nu stiu, dar daca da, poate folosesc un software care nu este existent pe net. De cand am eu aceasta problema, ma tot intreb de ce nu exista un asemenea software pe net? HEY! N-ai putea sa te interesezi pe la studio sa intrebi un expert cum se poate face?! Daca nu nu-i nimic, Mann! Inteleg! Sa ai o zi buna!

Alte răspunsuri
| Calin777 a răspuns:

Nici din studiourile profesionale nu se poate de taiat vocea.De ce? simplu ca nu s-a inventat asa ceva la 100% care sa taie vocea de finitiv... Poti scoate vocea prin programa care o inregistrezi si numai daca ai proectul.adica in studioul care inregistrezi acolo se poate de scos vocea...