| Kobato a întrebat:

Un program de scris frumos pentru Microsoft Office

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu am înțeles ce vrei de fapt!
Microsoft Office are ca principal program de scriere softul Word.
Open Office și Libre Office au programul de scriere Writer.
Softul Publisher //Microsoft Office Publisher 2010 //Microsoft Office Publisher 2010 vă ajută să creați, să personalizați și să partajați o gamă largă de publicații și materiale de marketing in-house. Capabilități noi și îmbunătățite vă ghidează prin procesul de creare și distribuire a in print, web și e-mail-ul astfel încât să puteți construi brand-ul, a gestiona listele de clienți, și să urmăriți campaniile dvs. de marketing - toate in-house.

Read more: Microsoft Office Publisher 2010 - CNET Download.com http://download.cnet.com/......04824.html

| AxelBv a răspuns:

Auzisem la un moment dat de niste instrumente de invatat a scrie frumos, le zicea stilou si caiet parca.

| SinfulDesire a răspuns:

Eu scriu totu in photoshop cs6 sau notepadurii