| bogdancatalin357 a întrebat:

Un program de tradus din engleza in romana stiti careva? mersi

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Stie Google!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai mult de tradus te pot ajuta eu. Daca nu vrei incearca google translate, dar nu e bun de nimic.

| Ohaithar a răspuns:

Google translate e folositor cât de cât, dar tot trebuie modificate greșelile gramaticale. Nu recomand pentru beletristică sau texte tehnice.

| bogdancatalin357 explică:

Pot singur, dar chestia e ca e aproximativ o carte de tradus ceea ce e foarte mult. si trebuie tradusa pana joi, e pentru o prietena, ii trebuie la facultate.

| Irina_Lavinia_1999 a răspuns:

Da da este bing translator

| Kiddemo a răspuns:

Google translate