| c0pil1n a întrebat:

Un router ieftin pentru abonament la internet 300mbps?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://bit.ly/2WLl7bS TP-LINK Gigabit Archer C6 Dual-Band sa faca de toate. Chiar daca nu e "ieftin" iti ramane sigur din cei 3.000 ron de la tv.

2 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Https://www.emag.ro/......priceasc/c

dar, verifica produsul pe care ti-l alegi, la specificatii, trebuie sa aiba gigabit sau 1000mbps, unele sunt bagate in filtrul ala, chiar daca nu sunt gigabit, altfel nu te ajuta daca ai 300mbps pentru ca merg la maxim 100mbps

de asemenea, daca vrei sa faci trafic 300mbps pe wifi
https://www.emag.ro/......priceasc/c
practic am selectat "ac" din filtrul din stanga, ac inseamna ca viteza wifi ajunge si la 1200mbps, N nu e indeajuns (150mbps), si cu toate ca exista la 300/450 N, totusi asta se aplica numai daca si clientul are mai multe antene
totusi, ar fi bine sa verifici daca laptopul/telefonul tau are wifi cu AC, altfel nu prea are rost sa iei router la viteza aia

| frunzarescu a răspuns:

Iti recomand acesta https://bit.ly/2RVCOqC