| Alexintrebari a întrebat:

Un site de unde sa cumpar jocuri ieftine? Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| SteroidEdy a răspuns:

Gamestore.ro

9 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Fii pe faza la reducerile de vara steam (au fost pana acum dar probabil vor mai fi) si mai intra uneori pe humblebundle sau siteuri asemanatoare

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru DimLight):

Nu vor mai fi reduceri ca cele ce au fost acu 3 zile, dar vor fi in toamna reduceri de 50-80% la majoritatea jocurilor pe steam

| vladv26 a răspuns:

Tocmai.ro,olx.ro ocazii.ro

| andreimrm a răspuns:

Www.steampowered.com poti gasi jocuri la oferta si la 3 euro

| Alexintrebari explică:

Nu am cont imi trimiti invitatie pe email? Alex.mazari@yahoo.com?

| Alexintrebari explică:

Il stiu dar unul mai bun?

| Gabituzk a răspuns:

Salut
Folosteste acest link de g2a https://www.g2a.com/r/gabitzuk pentru jocuri ieftine
100% trusted