| oceanoflove a întrebat:

Un site sigur de unde pot descarca Adobe reader (chiar si o versiune mai veche). Am incercat acest site, dar nu functioneaza: https://get.adobe.com/ro/reader/.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Versiunile vechi nu sunt recomandate fiind stiuta problema lor de a fi atacate prin exploit, asa ca incerci ori ultimile variante ori deloc.
Daca ai win xp nu iti vor merge in veci ultimile variante, am dat un ex.

| oceanoflove explică (pentru adryang78):

Nu merge tocmai am incercat. Oricum multumesc pentru raspuns.

| Demidol a răspuns:

Https://get.adobe.com/flashplayer/
Daca nu e asta ce cauti, incearca prin intermediul Softpedia. Ei te trimit la site-ul oficial.