| abcddcba a întrebat:

Un site unde se poarta conversatii libere? Ceva de genul, daca eu vreau sa intreb "fete din Pitesti care se joaca csgo?" si cine e disponibil sa raspunda si tot felul de chestii de astea stiti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Incearca sa cauti un server de discord facut pentru asa ceva, atunci poti fi sigur daca cineva este fata cu adevarat.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Chat-urile si forumurile tamatice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula "fetele de pe cs" is baieti care isi pun nume de fata de vrajeala, sau pentru a primi admin

| abcddcba explică (pentru anonim_4396):

Am dat doar un exemplu de intrebare pentru a va da seama ce fel de conversatii vreau sa port pe siteurile respective