| Scarbo a întrebat:

Un telefon bun care sa se incadreze in pretul de 500-600lei?
P.S.; Lasati si un link. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Https://eurogsm.ro/smartphone-dual-sim-huawei-y5-ii-lte.html

Eu am pe auriu...Acuma sa ieftinit si crede-ma merita nu e cu pretenti mari dar e bun

| AdrianVoicu a răspuns:

Sony xperia z1

| Alex0000000000 a răspuns:

Iti recomand cu foarte mare incredere un Samsung Galaxy J3 2016! La jocuri tine foarte bine daca esti gamer la filme la fel, atinge o viteza de download de 60 mbps pe 4G. Pretul lui este de 640 de lei dar iti spun vei fi multumit de calitatea lui! Te sfatuiesc sa nu te bagi pe chinezarii fiindca au informatii despre software false... https://m.emag.ro/......DKZMS3BBM/

| RAY a răspuns (pentru Alex0000000000):

Si eu spun la fel, si arata fain