| anonim_4396 a întrebat:

Un televizor de ce diagonala ar fi comfortabil de privit de la 2, 5 m? De mentionat ca va fi folosit cu un PS3, care are fonturile destul de mici.

Răspuns Câştigător
| Sidland a răspuns:

Neahh ar mere un 80 frate ca eu am 60 si tot asa ala 2, 5 si nu sunt prea multumit...

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Unul cu diagonala de circa 50cm.

| MYK3 a răspuns:

Eu am unu cu diagonala de 1 metru si 7 cm si stau la 3 metri si e perfect (Philips) si e conectat la xbox 360 prin mufawinking

| anonim_4396 explică (pentru MYK3):

Da, ok, dar Xboxul are fonturile GIGANTICE, nu te-ai gandit la asta?

| MYK3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, pentru ca poti descarca tu alte fronturiwinking mai mici