| nimeni_2035 a întrebat:

Unde aflu cata memorie are calculatorul?happy

Răspuns Câştigător
| Ciprian Ionut a răspuns:

Start --> My Computer --> click dreapta --> Properties. Aceasta este calea care trebuie sa o urmezi pentru a vedea propietatile pc-ului

6 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Depinde la ce te referi :

Memoria RAM sau capacitatea Hard-Disk-ului

| Gabystelistu95 a răspuns:

Poti incerca si cu programul AIDA32 ca sa vezi ce sistem ai happy

leonardk
| leonardk a răspuns:

Start - run - scrii dxdiag si dai enter. Acolo vei gasi o parte din informatii despre calculatorul tau. Apoi in my computer cu clic dreapta pe iconurile c, d, e sau cate ai, la properties afli capacitatea HDD si cat spatiu liber mai ai.

| ioanabanana a răspuns:

Start- control panel-system

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa click dreapta pe partitii sau partitie ( depinde de ce ai ) si vezi ca spune acolo la general.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa spun ca atunci cand faci click dreapta, pe urma alege properties.