| Maia_Ika_1996 a întrebat:

Unde dau sa nu mai primesc nici o cerere de prietenie de la nimeni pe facebook.
Sa imi apara " Ne pare rau, aceasta persona nu mai accepta cereri de prietenie, dar acum ii urmariti activitate" cand cineva imi trimite o cerere.

2 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

De obicei asta se întâmplă când are-ai peste 5000 de prieteni adică peste limita de prieteni pe facebook nemai adăugându-se la prieteni şi doar urmărindu-i activitatea.

| DarkSpy a răspuns:

Settings -> Privacy -> La "Who can contact me?" dai "Edit" si in loc de "Everyone" cum e acum schimbi cu altceva