| AndreeaDaniela2000 a întrebat:

Unde este cel mai bine sa plasezi o lanterna cu electrosoc in cazul in care esti atacat de un om astfel incat sa nu fie letala?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un picior. Ii tai forța de a mai sta in picioare.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Dacă tot stă in picioare ii plasezi o lovitura cu bombeul intre ele. Cade sigur. Sper să nu ne intalnim vreodată.

| danbnz a răspuns:

Pe buca dreapta!
Ii termini si telefonul daca-l tine in buzunarul de la spatewinking

| SoulReaver a răspuns:

Pai nu e letala atata timp cat omu nu are probleme cardiace. Eu zic ca ar fi indicat cat mai departe de piept (zona inimii).

| danutzu96 a răspuns:

Nu trebuie plasat langa organe vitale, in zona gatului si a capului. Problema este ca eficienta lor e aproape nula, durerea si "paralizia" durand doar la aplicarea socului, dupa ala putand sa te rupa cu bataia...

| AndreeaDaniela2000 explică (pentru danutzu96):

Atunci e mai bine sa tin la mine spray cu piper?

| danutzu96 a răspuns (pentru AndreeaDaniela2000):

Cred ca e mai eficientwinking

Răspuns utilizator avertizat