| AnonimFaraPereche a întrebat:

Unde gasesc cheia de produs a laptopului?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

La ce te referi prin "Cheia de produs"? La serial number? Ai nevoie pentru descarcarea driverelor? Ce model de laptop ai?

| AnonimFaraPereche explică (pentru CM7YRE):

Am nevoie de cheia de produs pentru a folosi aplicatii cum ar fi: Word, excel, powerpoint, odata cu cumpararea laptopului am primit gratis pachet de aceste aplicatii. Laptopul e Lenovo Yoga

| CM7YRE a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

De unde l-ai cumparat, si unde scria ca primesti asa ceva? Unii trimit pe factura asemenea chestii (PCGarage), altii il au inclus imprimat pe ceva anume, primit cu laptopul, altii il trimit electronic (pe mailul pe care ai facut comanda, daca este cazul).

| AnonimFaraPereche explică (pentru CM7YRE):

L-am luat de la Altex. Pai era inclus in laptop nu mi-a dat ceva.

| Ionut_Manuel_1994_pEZw a răspuns:

Uită-te pe spatele lui, poate sa fie lângă un cod de bare.