| iLeón a întrebat:

Unde gasesc folderul AppData la Windows 7 Professional?

4 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

C:\Users\'Nume user'\AppData
Mai intai trebuie sa intrii in Control Panel\Appearance and Personalizatio\Folder Options\View si sa bifezi jos 'Show hidden.' pentru a putea vedea folderul AppData, altfel sta ascuns.

| SuicideSilence a răspuns:

Control panel -> folder options -> view -> show hidden files, folders. and drives.
Local Disk C -> User -> dublu click pe folderul cu numele pc-ului. Acel folder se gaseste si in "Default"

| KONGLY a răspuns:

Mai simplu de atathappy apesi start scrii run in serach enter si in run scrii asa %appdata% si enter si ti la gasit happy Evrika:X

| KONGLY a răspuns:

--> start ---> run --> %appdata%