| AxlRose a întrebat:

Unde gasesc in iulius mall cluj pasta termoconductoare?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

laughing Esti mai prost decat prevede legea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Te injura dar ti-a dat funda laughing)))

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

happy Mai poti comenta ceva...

| AxlRose explică (pentru K0sti):

Ca era in auchanrolling on the floor) da mersi oricum

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In secolul 21 oamenii obisnuiesc sa cumpere online componente de calculatoare si accesorii, nu sa le caute in mall unde sunt haine si alimente.

| mihai69 a răspuns:

Http://www.iuliusmall.com/cluj/magazine/electronice-electrocasnice-it
Ai doar câteva prăvălii „pe profil", dar niciuna nu vinde așa ceva. Poate la Altex sau Flanco, dacă au prin ofertă vreun procesor ca piesă separată, în cutia sa vei găsi și pasta de care ai nevoie.
Mai simplu faci comandă pe internet.

| K0sti a răspuns:

Pasta sta la firmele de calculatoare, nu in mall-uri!