| Gabi1999 a întrebat:

Unde gasesc un display pentru Allview A4 DUO, cat costa?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu prea se gasesc pe net astfel de dispay-uri, iar daca gasesti vreunul sunt foarte scumpe. Eu iti recomand sa te uiti pe site-urile de anunturi si sa cauti un telefon tot asa Allviw A4...dar defect, de unde ii mai poti recupera display-ul, si poti sa iesi mult mai ieftin din asta! happy

| ClimateZone a răspuns (pentru Jipa95):

Zau? Crezi tu ca este mai ieftin.

Gabi, daca ai nevoie de un Display Allview A4 DUO gasesti pe https://www.inowgsm.ro/......4-duo.html

| AndreiCRT a răspuns:

Http://www.allview.ro/
Ai garantie? Iti scrie pe cutia telefonului achizitionat centrele service unde poti schimba piesele.