Întrebare recomandată | sergiu_1608 a întrebat:

Unde gasesti gazduire web ( hosting) ieftin?

53 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Incearca gazduire in romania, gen macosoft.ro

| Leandro a răspuns:

Gasesti gratuit pe www.ucoz.ro. Ai si un website-builder unde iti creezi Blog, Site, Forum, Magazin online si ce doresti.

Mult succes!

| cLaudYu a răspuns:

Pentru site-uri? Daca vrei pentru siteuri intra pe www.uCoz.com www.webs.com www.dmon.com poti sa-ti faci site gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.rafhosting.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www[dot]Nalgom[dot]eu/preturi.php gasiti hosting de la 0, 5 euro / luna cu cpanel, uptime 99, 9 si inregistrari domenii ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii serios, www.spatiuweb.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gazduire Shared | Reseller | Servere virtuale

WebTag.Ro cea mai buna oferta de gazduire din Romania

http://www.webtag.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hosting ieftin, inregistrare domenii www.nethostvision.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi pe Holland webhosting, in romana pe www.administraresite.ro, pentru serverele de romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gazduire web pe holland.ro ieftin, pe servere de romania e doar 1 euro la 1. 5G, si traficul depasit e free nu contracost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hostx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://alta.1and1.es/links/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.webtag.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. cel mai ieftin hosting pe care l-am gasit a fost pe siteurigratuite.ro. Cautati acolo la cel mai ieftin hosting din Romania. Poti gasi cu 11 euro/an (atentie nu e pret pe luna ci pe an) 2500 de mega spatiu pe disk sau 10. 000 mega spatiu pe disk pentru 17 euro pe an. Practic mai ieftin nu am gasit nicaieri si am cautat vreo cateva zile. Nici in afara nu am gasit pretul asta. Eu am cumparat pachetul de 17 euro si sunt f multumit de cum merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.nalgom.eu cel mai ieftin hosting ever... am de 2 ani la ei si nu a cazut niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.nalgom.eu astia au cel mai ieftin hosting... am de 2 ani la ei si nu a cazut niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WWw.XtrZone.Net acorda hosting profesional la preturi ieftine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna gazduire am gasit pe 1hostpro.net.Sunt la ei de ceva timp si e totul ok.

| unromandestept a răspuns:

In functie de necesitatile pe care le ai da o cautare pe google "top 10 internet domains". Daca nu e un secret mi ar face placere sa aflu care ar fi domeniul pe care vrei sa te axezi pe internet!

| Pavel_Razvan_1976 a răspuns:

Daca vrei ceva de calitate si la pret foarte accesibil, iti recomand https://gazduireenterprise.ro/
Au pachete de la 9 lei pe luna...si sunt super ok.

| Pavel_Razvan_1976 a răspuns:

Daca vrei ceva de calitate si la pret foarte accesibil, iti recomand http://gazduireenterprise.ro/
Au pachete de la 9 lei pe luna...si sunt super ok.

| isCreTzu a răspuns:

Iti recomand de la webtag.ro

| isCreTzu a răspuns:

Pe www.webtag.ro gasesti cel mai mare spaţiu de găzduire, cele mai mici preţuri.

| Bidi a răspuns:

Http://www.hzone.ro ieftin si foarte bun ofera gazduire, hosting, domenii, servere, radio, creare site, web design e foarte bun sil recomand ii folosesc de 2 ani deja