| dsafgdsag a întrebat:

Unde imi pot salva pozele pe care le vreau ca sa ramana chiar si dupa ce dau reformatare? Si cum se foloseste.

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Google drive incearca

| laeimbrea a răspuns:

Google Foto.
Te conectezi cu adresa de mail si atunci cand faci o poză, automat se salvează si acolo. happy

| NLS a răspuns:

Mega.Nz

50 GB gratuiti, viteza bună de upload, și 0% culegere de date.

Poți crea foldere in interiorul aplicației, pe care dacă dorești le poți partaja cu alte persoane, și poți alege modul Read Only, adica nimeni nu poate modifica/șterge pozele tale.

| cyberalex a răspuns:

Recomand Google Drive, cu backup și salvarea agendei cu nr. de telefon.
Mega este foarte bun, dar nu este pentru user obișnuit.
Sunt multe servicii de salvare în cloud.