| afrodita3333 a întrebat:

Unde imi recomandati sa imi fac blog pe "wordpres" sau un in alta parte?

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Pentru început încearcă pe blogspot.com, că e mai simplu, apoi după ce înveți cum stă treaba cu blogul, îl transferi pe wordpress, care este ceva mai complicat...sau era când l-am folosit eu. Și după ce stăpânești bine wordpress, îți poți cumpăra hosting și domeniu.

| victorr_3274 a răspuns:

Daca ai bani, mai bine iti cumperi un domeniu, adica www.cevreitu.ro si apoi trebuie sa cauti unde sa tii site-ul, cu gazduire gratis sau cu plata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinstudio.com

| StefanVLY a răspuns:

Ce zici de ucoz?
http://www.ucoz.com/
Foarte simplu, daca stii putin html esti expert. :)