| ASDbahhh a întrebat:

Unde in Romania pot sa gasesc laptopul asta (Asus G74SX-A1)? Si, ce alte laptopuri de gaming imi recomandati la un pret de 2500-3000 lei?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Costa aproximativ 3.500 - 3.700 lei laptopul pe care il cauti! La acelasi pret si mult mai performant este asta
http://www.sensodays.ro/......gilat.html

Ai:
-procesor de ultima generatie Haxwell I7 de 2, 4 Ghz cu 4 core si 8 thread-uri iar in Max Turbo se duce pana in 3, 4 Ghz
- placă video NVIDIA GeForce GT755M de 2 GB DDR5 si mai poti adăuga o a doua placă, cu tehnologia NVIDIA SLI, folosind Ultrabay pentru a genera o performanță pe cadru de până la 1, 6 ori mai bună.
-claritate audio sporită și volum maximizat fără distorsiuni - Dolby Home Theater v4 cu boxe Premium JBL
- tastatura iluminata
-camera web de 720 pixeli integrată și microfoane dual array digitale
- memorie Ram 8 GB DDR3 la 1600Mhz
- Hard Disk 1TB 5400 RPM + 24GB SSD
- DVD Recordable (Dual Layer)

2 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DQXZJBBBM/
uite aici un laptop destul de bun!
Laptopul ala este un pic mai scump si nu cred ca il gasesti.

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Cauta pe eMAG